Join the Pipe!
En fantastisch idee, waar Geraldo Fallen via jointhepipe.org mensen bewust wil maken dat ze niet elke dag een nieuw flesje bronwater moeten gaan kopen maar gewoon hun kraanwater moeten gaan tappen in een duurzaam flesje. En het liefst dan zijn fles omdat mensen daarmee tevens er voor zorgen dat er ook op andere plekken op de aarde mensen voorzien worden van water.
Er zijn meer van dit soort initiatieven geweest maar het mooie van deze is dat het uitgaat van kraanwater en het heel marketing gericht denkt. Bronwater is hip geworden dankzij de cosmetica industrie nu wil hij via dezelfde weg kraanwater weer op de kaart zetten.
Al meer dan 6 jaar is Geraldo Fallen met dit project bezig. Zijn kennis van de waterproblematiek, de reclame wereld en de steeds harder waaiende MVO wind geeft mij het vertrouwen dat hem dit ook werkelijk gaat lukken. En omdat het project ook volledig onafhankelijk is van overheidsteun heeft hij maximale kansen voor continuïteit en flexibiliteit.
Geraldo Fallen in gesprek met Ronnie Overgoor. 45 minuten lang maar als je zelf in de ontwikkelings samenwerking zit is het zeker de moeite van het luisteren waard. Omdat hij ook mooi ingaat op hoe ontwikkelings samenwerking, en dus ook zijn project, vertrouwenswaardiger kan worden gemaakt met behulp van sociale media.
Gerelateerde berichten
-
http://twitter.com/Anna1procent Anna1procent
-
erikvisser
-
http://www.watercompany.nl Huub Mutsaers (Watercompany)
-
erikvisser
-
http://twitter.com/huubmutsaers Huub Mutsaers
-
erikvisser
Welkom bij de online basis van