• ik hoor graag van je

    http://www.twitterbuttons.comaim:publicworksdotnlSkype Me™!msn:publicworksdotnl
  • Onderwerpen

  • Archief

  • Tags

  •  
     
  • RSS recente weblog artikelen

  • recente reacties

  • erikvissererikvisser: What Nonprofits Can Teach Brands About Social - eMarketer http://ow.ly/2p2w1
    4 weeks ago from HootSuite
    erikvissererikvisser: @Marikee leuk! Ik ga voor glitter-paars en graag een mooie foto van strak gelakte nagels aub
    4 weeks ago from Twitstat Mobile
    erikvissererikvisser: Super! RT @worthydocs: More kudos! RT @kenyanpundit: Ushahidi launches simplified crisis-mapping service - http://bit.ly/9eEACg
    4 weeks ago from Twitstat Mobile
    mevenaarmevenaar: @aliekebab; @erikvisser is de man waar ik het over had. Zit nu op Ameland; 24e staat in zijn agenda (!)
    4 weeks ago from web
  •  

     

    Deze video is gemaakt tijdens de Bill McKibben’s global awareness-building exercise vorige week voor de “international day of climate action” van 24 oktober 2009.

    Waar komt het getal 350 vandaan?
    Dat is het getal wat wetenschappers hebben berekend als de uiterste grens van CO2 deeltjes in de lucht om niet te maken te krijgen met een snel veranderend klimaat. Op dit ogenblik zitten we boven deze uiterste grens en spelen we letterlijk met het natuurlijke evenwicht / bioritme van de aarde. Wat bijvoorbeeld kan resulteren in het versnellen van de komst van een nieuwe ijstijd.  Lees meer over 350ppm op 350.org.

    Kijk op truthout.org om te weten wat er allemaal voor gedachten achter een stripvideo kan zitten.

    (via @lisarein)

    • Twitter
    • FriendFeed
    • MySpace
    • Facebook
    • Hyves
    • Netvibes Share
    • Tumblr
    • Technorati Favorites
    • LinkedIn
    • Evernote
    • Delicious
    • Share/Bookmark

    gerelateerde artikelen


    Je mening doet er toe, laat weten wat je er van vind





    blog comments powered by Disqus